1. Pall-Ex >
 2. O nas >
 3. Nasza Wizja

Celem Grupy Pall-Ex jest zostać wiodącą siecią dystrybucyjną w Europie.

Nasze wartości

 1. Otwartość
  Podstawą naszej działalności jest otwartość komunikacji i zaufanie. Wierzymy, że takie podejście jest podstawą rozwoju zrównoważonego biznesu. 
    
 2. Transparentność
  Aby dotrzymać danych obietnic rozwijamy i optymalizujemy nasz biznes, w przemyślany, przejrzysty i uczciwy sposób. Zastosowanie kodeksu etycznego umożliwia współpracę i wspólne podejmowanie decyzji.

 3. Wzajemne korzyści
  Tworzymy sieć rentownego partnerstwa, które dodaje wartości i tworzy dodatkowe korzyści, zapewniając optymalny wzrost, wydajność i możliwości rozwoju.

 4. Zrównoważony rozwój
  Energicznie i elastycznie tworzymy rozwijający się biznes obejmujący odpowiedzialność społeczną poprzez pogłębianie programów ograniczenia negatywnego wpływu na środowisko. Wspieramy inicjatywy społeczne i akcje charytatywne.

 5. Zaangażowanie
  W imieniu naszych pracowników, Partnerów Krajowych, Członków Regionalnych oraz użytkowników systemu skupiamy się na rzetelnym dostarczaniu usług, budowaniu trwałych relacji, a przede wszystkich na stworzeniu idealnych warunków dla rozwoju w wiodącym sektorze krajowej i międzynarodowej dystrybucji ładunków na paletach. 

 6. Innowacja
  Doskonalimy nasze pola działania i skutecznie reagujemy na zmieniający się świat biznesu. Wdrażamy kreatywne rozwiązania, pionierskie oraz wydajne procesy adaptacyjne. Konsekwencją naszych działań jest dynamiczny, pełen sukcesów biznes Pall-Ex Group oraz wszystkich zainteresowanych stron.