1. Pall-Ex >
  2. Aktualności >
  3. Wiadomości ogólne >
  4. Sieć Pall-Ex świętuje swoją pierwsza rocznicę działalności w Polsce

W miniony weekend, w pięknych okolicznościach przyrody Nieborowa odbyła się uroczystość z okazji pierwszej rocznicy działalności operacyjnej sieci Pall-Ex w Polsce.

Rocznicowy wieczór poprzedzony był konferencją wszystkich Członków Regionalnych, podczas której omówiono wspólnie tematy podsumowujące miniony rok, sprawy bieżące oraz kierunki rozwoju sieci. Spotkanie stało się okazją do rozmów w kuluarach, integracji oraz nawiązania nowych relacji biznesowych.

Uroczysta Gala miała miejsce 6 października 2018 roku w Hotelu Rozdroże w Nieborowie. Wszyscy uczestnicy pięknie prezentowali się w strojach wieczorowych i jeszcze lepiej się bawili. Były podziękowania, przemówienia, zdjęcia, losowanie nagród za konkursy oraz momenty wzruszenia. Każdy Depot otrzymał również Certyfikat Członkostwa w Sieci Pall-Ex. Zabawa trwała do białego rana.

Depoty wyróżniające się jakością, zaangażowaniem oraz skutecznością działania otrzymały nagrody oraz statuetki. Rozdano również wyróżnienia indywidualne dla osób w sieci Pall-Ex. Nagrody Pall-Ex zostały zaprojektowane z myślą o uczczeniu i nagrodzeniu wyróżniających się Członków Regionalnych naszej sieci. Są to firmy które zrobiły wszystko, aby zapewnić najwyższą jakość obsługi naszej sieci.

Pall-Ex Poland Awards

Tytułem Najlepszego Depotu 2018 nagrodzona została firma EUROPE GROUP z Wrocławia, która w branży TSL funkcjonuje już ponad 20 lat. Oprócz działalności dystrybucyjnej. EUROPE GROUP w swoim portfolio posiada również usługi magazynowania i logistyki kontraktowej oraz transport i spedycję całopojazdową.

W kategorii MVP 2018 zdecydowaną przewagę miała płeć piękna i mieliśmy w tym roku remis. Osobowościami Roku 2018 zostały wybrane ex æquo Barbara Przygoda z firmy PIAST CARGO oraz Agnieszka Świerczyńska z firmy FUTURA CARGO.

PIAST CARGO oferuje usługi w zakresie transportu, logistyki, magazynowania i opakowań. Przez ponad 20 lat działalności firma rozbudowała swoje lokalizacje do kilku centrów logistycznych w Polsce, skupiając swoje działania głównie na rynku zagranicznym.

FUTURA CARGO koncentruje swoje działania na transporcie międzynarodowym, zapewniając kompletną obsługę oraz terminowość w realizacji zleceń. Do kluczowych odbiorców usług firmy zaliczają się najwięksi europejscy producenci sprzętu AGD, przedsiębiorstwa z branży automotive oraz koncerny metalurgiczne.

Marta Słodnik, Prezes Pall-Ex, komentuje: "Jesteśmy dumni z zaangażowania oraz postępu, jakiego nasi Członkowie Regionalni dokonali w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Tylko pracując razem jako sieć osiągniemy sukces i dokonamy dalszego rozwoju sieci Pall-Ex w Polsce.”