1. Pall-Ex >
  2. Aktualności >
  3. Wiadomości ogólne >
  4. Podsumowanie pierwszego półrocza sieci Pall-Ex w Polsce

W ubiegłym miesiącu minęło pierwsze sześć miesięcy działalności sieci Pall-Ex w Polsce które zakończyło się imponującym wynikiem 16 109 przewiezionych przesyłek. Średni miesięczny wzrost polskiej sieci wyniósł 19% każdego miesiąca, a dalsze prognozy są bardzo obiecujące.

Warto podkreślić, że szkodowość całego wolumenu przesyłek wyniosła zaledwie 0,2% co jest bardzo dobrym wynikiem w kontekście bezpieczeństwa ładunku klienta i jego zadowolenia z wykonanej usługi. To właśnie satysfakcja klienta, która jest szczególnie wysoka w przypadku klientów sieci, jest kluczowym czynnikiem rozwoju w każdej firmie branży transportowej, a możliwości, które stwarza Pall-Ex swoim Członkom Regionalnym, pozwalają ją znacząco podnosić.

Dodatkowo, model współpracy sieci umożliwia prowadzenie działalności w obszarach, które do tej pory były zarezerwowane dla dużych operatorów logistycznych z własnymi sieciami dystrybucji. Marka Pall-Ex działa w większości krajów europejskich, zrzeszając ponad 450 Członków Regionalnych z których każdy ma dostęp do pełnej infrastruktury sieci, co znacząco poszerza ich możliwości biznesowe.

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia nas na targach Transportex, które odbędą się 24-25 kwietnia  w Dąbrowie Górniczej.