1. Pall-Ex >
  2. Aktualności >
  3. Wiadomości ogólne >
  4. Pall-Ex świętuje rocznice w Polsce

Międzynarodowy gigant logistyczny Pall-Ex świętował niedawno 5 lat swojej działalności w Polsce, organizując ogólnokrajową konferencję oraz ceremonie wręczenia nagród.

Wydarzenie odbyło się w Centrum Konferencyjnym w Łodzi, wzięła w nim udział kadra zarządzająca oraz Członkowie sieci Pall-Ex 24.

Sieć dystrybucji ładunków paletowych poświęciła kilka ostatnich lat na ugruntowanie swojej pozycji jako preferowana sieć, oferująca wysokiej jakości usługi dystrybucji. Sieć dużo zainwestowała w wiodącą na rynku technologie aby wspierać rosnąca liczbę Członków i Klientów w całym kraju. Jej rozwój spowodował zmianę lokalizacji na nowy magazyn w Łodzi z dostępnością do 20 ramp przeładunkowych umożliwiający sprawniejszą obsługę zwiększonego wolumenu.

Pall-Ex przewozi w Polsce ponad 360 000 palet rocznie z tysiącami palet przechodzących przez główny Hub każdego tygodnia – ogromny wzrost w stosunku do 81 palet przeładowanych podczas pierwszej nocy. W tym roku sieć świętowała również milionową paletę przeładowaną w swoim Hubie, co jest ogromnym sukcesem firmy.

Jako sieć przewozu ładunków paletowych, Pall-Ex polega na swoich Członkach Regionalnych – niezależnych, lokalnych firmach transportowych – aby odbierały i dostarczały ładunki w swoich okolicach. Polska sieć, w ciągu najbliższych 12 miesięcy skupi się na poszukiwaniu strategicznie zlokalizowanych Członków Regionalnych, którzy wesprą jej ambitne plany rozwoju.

Mark Steel, Dyrektor Zarządzający – Międzynarodowych Jednostek Biznesowych Grupy Pall-Ex komentuje: 

Pall-Ex staje się coraz bardziej znaczącym graczem na rynku polskim, fantastycznie było świętować osiągnięcia naszych Członków Regionalnych w ostatnich 12 miesiącach i wyznaczyć cele na rok 2023 i kolejne lata’’.

Podczas świętowania rocznicy, Marks Logistyka po raz  drugi z rzędu odebrał nagrodę ‘’Oddziału Roku’’ a Jakub Podgórski, Network Manager, nagrodę ‘Pracownika Roku 2022’’.

Piotr Kołtuniak, Dyrektor Zarządzający Pall-Ex w Polsce komentuje: ‘’od samego początku chcieliśmy stworzyć innowacyjną sieć logistyczną w Polsce która, łączy Członków Regionalnych dążących do tych samych celów i działających wspólnie jako zjednoczona sieć’’.

‘’Wspaniale było zobaczyć naszych Członków Regionalnych razem, zwłaszcza po wcześniejszej konieczności spotkań online. Gratulacje dla wszystkich oddziałów i pracowników, którzy zdobyli nagrody, miło zobaczyć jak wiele ludzi w naszej sieci jest zaangażowanych w Pall-Ex i wspiera nasze cele na przyszłość’’.

Firma planuje dynamiczny start roku 2023 z Dyrektorem ds. Rozwoju Jakości, Pauliną Sikorą, która niedawno dołączyła do kadry zarządzającej. Mając ponad 10 letnie doświadczenie, Paulina ma za zadanie stworzyć wiodącą na rynku, wysoką jakość usług z jakich Grupa Pall-Ex jest znana w całej Europie.