1. Pall-Ex >
  2. Aktualności >
  3. Wiadomości ogólne >
  4. milionową paletę!

Sieć Pall-Ex w Polsce świętuje w tym tygodniu przewiezienie milionowej palety i kontynuuje  znakomity rozwój sieci.

Po otwarciu nowego hubu w lutym, firma skupiła się na poszerzeniu swojego profilu w kraju, jednocześnie ściśle współpracując ze swoimi Depotami w celu dostarczenia wysokiej jakości dystrybucji towarów na paletach.

Wolumen Pall-Ex w Polsce rośnie, a Depoty pokrywajacy obszar od Gdyni do Zakopanego jak i Szczecina do Rzeszowa zbierają, konsolidują i przewożą ładunki na paletach do hubu w Łodzi.

Dla Pall-Ex jest to moment zwrotny  na drodze do osiągniecia najlepszego statusu biznesowego i pozostaniem najlepsza firmą dystrybucyjną specjalizująca się w przesyłkach na paletach.

Osiągnięcie tego wyczynu jest wynikiem dużych inwestycji Grupy Pall-Ex oraz ciężkiej pracy i zaangażowania wszystkich pracowników w Polsce.

Dyrektor Zarządzający Pall-Ex Polska, Piotr Kołtuniak wyjaśnia, ile dla każdego w Pall-Ex Polska znaczy milionowa paleta.

Piotr komentuje:

„Pracowaliśmy bardzo ciężko przez ostatnie kilka lat i osiągnięcie tego kamienia milowego jest dowodem dobrze zaplanowanego rozwoju. <br/> <br/> „Dziękujemy wszystkim naszym Depotom i Klientom, którzy pomogli nam osiągnąć ten sukces. Inwestycja w naszą infrastrukturę i technologię oznacza, że ​​będziemy się dalej rozwijać i wkrótce osiągniemy kolejny przełomowy moment!”
Piotr Kołtuniak

Dyrektor Zarządzający Pall-Ex Group – International Business Units, Mark Steel, blisko współpracował z Piotrem i zespołem Pall-Ex Polska i jest zadowolony, że sieć osiągnęła poziom miliona palet.

Mark komentuje: „To wielkie osiągnięcie wszystkich w Pall-Ex Polska i świadczy o wysokiej jakości usług, które świadczą na co dzień.

„Sieć odnotowała znaczny wzrost w ciągu ostatnich 12 miesięcy, a ten kamień milowy to dopiero początek wielkich rzeczy, które mają nadejść”.

Aby dowiedzieć się więcej o firmie Pall-Ex Polska, odwiedź: https://pallex.pl/.