1. Pall-Ex >
  2. Aktualności >
  3. Wiadomości ogólne >
  4. Jesteśmy tutaj aby wspierać Twój biznes

Nasza Sieć stoi w obliczu niespotykanych wyzwań związanych z epidemia COVID-19. Dlatego wspólnie z Partnerami pracujemy aby zapewnić przepływ towaru z jak najmniejszymi stratami jakościowymi  pracując zgodnie z wytycznymi odpowiednich służb i WHO.

W ciągu ostatnich dziesięciu lat, Pall-Ex rozwinął sieci w całej Europie, zapewniając tysiącom firm wysokiej jakości krajowe i międzynarodowe rozwiązanie w zakresie dystrybucji ładunków na paletach. Jednak ostatni czas to szereg wyzwań, które do tej pory nie były spotykane.

Zespół Pall-Ex korzysta z porad wszystkich głównych organizacji zajmujących się bezpieczeństwem i higieną pracy, aby stale ulepszać nasze zasady ochrony przed Covid-19 i wesprzeć Was w dystrybucji niezbędnych produktów. 

W Sieci Pall-Ex rozumiemy trudności, z którymi boryka się wiele firm, ale mamy również świadomość, że dzięki transportowi pomagamy utrzymać kluczowe zapasy a czasem ciągłość działania tych firm na rynku. Wspomagamy biznes w szpitalach i sklepach - tam, gdzie są najbardziej potrzebne. 

W odpowiedzi na obecną sytuacje gospodarczą zmuszeni jesteśmy poinformować Państwa , że gwarancja serwisów zostaje wydłużona + jeden dzień roboczy (24h -> 24h/48h ) 

Powyższe działania są czasowe i mają na celu utrzymać odpowiedni poziom bezpieczeństwa i zdrowia naszych Partnerów i Klientów.

  Zapraszamy do współpracy !

Więcej informacji o sieci znajdą Państwo tutaj