1. Pall-Ex >
  2. Aktualności >
  3. Wiadomości ogólne >
  4. Dwa nowe Depoty w sieci Pall-Ex

DWA NOWE DEPOTY W SIECI PALL-EX

Międzynarodowy operator rynku dystrybucji ładunków paletowych Pall-Ex, kontynuuje rozbudowę sieci w Polsce, powołując dwa nowe oddziały krajowe (Depoty).

Pierwszy z nich to Leader Logistics - prężnie rozwijająca się firma branży TSL zajmującą się kompleksową obsługą logistyczną, która objęła swoim obszarem część województwa dolnośląskiego. Wysoki standard usług oraz ogromne doświadczenie w zakresie logistyki kontraktowej i transportu: zarówno drobnicowego, całopojazdowego jak i ponagabarytów, pozwala na kompleksowe podejście do potrzeb Klienta.

Magazyn Leader Logistics z nowoczesnym systemem WMS oraz osiemnastoma dokami rozładunkowymi posiada wyodrębnione strefy dla towarów ADR oraz dla towarów spożywczych (strefa HCCP). Ponadto dysponuje również miejscem uznanym do przeprowadzania uproszczonej odprawy celnej.

Monika Gryń, Prokurent Leader Logistics, komentuje: „Przystąpienie do sieci Pall-Ex otwiera nam nowe możliwości organizacyjne. Jedną z największych korzyści takiego przedsięwzięcia jest pewność, że dostawa przesyłek drobnicowych na terenie kraju zostanie zrealizowana w 24 godziny.”

Kolejnym Depotem dołączającym do Pall-Ex jest M3 Logistics – firma z bogatym doświadczeniem w zakresie współpracy z sieciami partnerskimi, która obejmie obszar województwa opolskiego. Wysoka jakość świadczonych usług, zapewnienie dedykowanej opieki nad powierzonymi przesyłkami, wsparcie specjalistów na każdym etapie łańcucha dostaw oraz indywidualne podejście do potrzeb Klientów – to zaledwie niektóre z priorytetów M3 Logistics.

 „Decyzja o przystąpieniu do sieci Pall-Ex to część starannie przygotowanej i zaplanowanej strategii biznesowej firmy. Dzięki członkostwu w sieci Pall-Ex możemy zaoferować naszym Klientom ekspresową dostawę ładunków paletowych (nawet tych ponadgabarytowych) w dowolne miejsce w Polsce, co stanowi uzupełnienie naszej dotychczasowej oferty. Tak naprawdę zależało nam na tym, aby zachować dotychczasowe wartości: wysoką jakość usług, proaktywną komunikację od przyjęcia zlecenia aż po dostawę towaru do Klienta oraz motywację do nieustannego rozwoju.

Dodatkowym atutem jest współpraca oparta o model Hub&Spoke, który jest idealną kontrą na rynek zdominowany przez duże, nie potrafiące elastycznie reagować na potrzeby Klienta korporacje. Dzięki Hub&Spoke mniejsze przedsiębiorstwa mają szansę nie tylko na dynamiczny rozwój oraz szybsze osiągnięcie zakładanych celów ekonomicznych, ale przede wszystkim na jak najlepsze dostosowanie oferty do oczekiwań rynkowych.” - dodaje Michał Jagiełło, Członek Zarządu M3 Logistics.